Partner hotelu:

Templářské sklepy
Hotel Chateau Zámek *** Čejkovice

Hotel Chateau Zámek *** Čejkovice

Čejkovice, obec s bohatou historií a třetí největší vinařská obec ČR v srdci vinařské oblasti Morava. Místo spojené s tajemným templářským rytířským řádem, který zde od 30. let 13. století budoval gotickou tvrz, později přestavěnou na zámek.

Hotel Zámek Čejkovice je v provozu od roku 1998. V zámeckých prostorách zajišťujeme celoročně např. firemní party, prezentace, kongresy, semináře, pracovní setkání, oslavy či svatby s obřadem v zámecké kapli.

Čejkovice, to je především víno. V Zámecké galerii vín je pro Vás připraveno to nejlepší víno z Čejkovic a okolí.

Hotel Zámek Čejkovice nabízí ubytování v historických prostorách, které mají svoji neopakovatelnou atmosféru. Přijeďte k nám vychutnat si kvalitní vína, dobrou kuchyni, pobyt ve vinném sklípku. Nabízíme příjemné místo pro odpočinek, svatby, firemní akce, turistiku a cykloturistiku.

V areálu hotelu je uzavřené parkovište s kamerami.

Možnost platby platebními kartami.

Více o historii Čejkovic a Zámku

Hotel Zámek Čejkovice
Hotel Zámek Čejkovice
Hotel Zámek Čejkovice
Hotel Zámek Čejkovice

Pokoje

Pro Vaše pohodlí a odpočinek je pro Vás připraveno 30 pokojů, v několika kategoriích a v některých pokojích s možností přistýlek. Junior Suite a Deluxe pokoje poskytují hostům prvotřídní pohodlí a pokoje Standard a jednolůžkové jsou základně vybavené. Všechny typy pokojů jsou nekuřácké a nejsou povolena zvířata. Pokoje jsou standardně vybaveny WiFi připojením, televizí, telefonem a samozřejmostí je vlastní koupelna s toaletou. Dětské postýlky k dispozici.

Po kliknutí na obrázek se zobrazí galerie pokoje. 👇
Pokoj Junior Suite:
Pokoj Junior Suite
Pokoj Deluxe:
Pokoj Deluxe
Pokoj Standard:
Pokoj Standard
Pokoj Jednolůžkový:
Pokoj Jednolůžkový

Ceny ubytování od:

Typ pokoje Cena dle sezóny
Jednolůžkový od 1.999,- Kč
Standard od 2.300,- Kč
Deluxe od 2.500,- Kč
Junior Suite od 2.700,- Kč